Hakkımızda - RDA Grup

    You Are Currently Here!-
  • Home
  • -Hakkımızda

Hakkımızda

 

Vizyon ve Değerlerimiz

RDA olarak vizyonumuz; müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye’de ve Avrupa’da Laboratuvar ve Veteriner  cihazları ve testlerinde ayrıca  likit atık arıtma sektöründe lider marka konumuna erişmektir.

RDA yenilikçilik,  mükemmellik, sorumluluk ve yaratıcılık değerlerini esas almaktadır.

RDA müşterilerinin beklentilerini; evrensel kalite ve standartlardaki ürünleriyle karşılamaktadır. Müşterilerin memnuniyetini esas alan şirketimiz güvenilirlik, istikrar, saygınlık ve devamlılık sunmaktadır.

RDA olarak tüm müşteri ilişkilerinde hedefimiz; samimiyetimizi koruyarak ve etik değerler çerçevesinde ,satış öncesi ve sonrası desteği sürdürülebilir kılmaktır.

 

 

 

HİKAYEMİZ

 

 

RDA Grup Medikal  olarak medikal sektörde 2011 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.
Şirket kurucusu Selahattin KILIÇ ,2001 yılında medikal sektör işletmeciliğine ATA Tekniği kurarak başlamıştır.25 yıllık sektör deneyiminden edindiği bilgi ve tecrübeyi şirkete başarıyla aktarmıştır.

ATA TEKNİK ile ilgili bilgileri www.atateknik.com bulabilirsiniz

 

Şirketimizin ithalat ihracat koordinatörü F. Ulaş ATALAY Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi mezunu olup, Master’ını yine Boğaziçi’nde tamamlayarak şirketimizin Uluslararası Tİcaret koordinatörü olmuştur.

 

” RDA genç , yenilikçi , teknolojiyi yakından takip eden bir firma olup , dinamikliği genç ekibi sayesindedir “

 

Alerji testi, Üre Nefes Testi, SİBO , FeNO  Deri Analiz cihazı , Veteriner ekipmanları  ve tanı sistemleri konularında sağlık sektöründe yer alan şirketimiz, Likit Arıtma Sistemleri ile de  müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en güvenilir hizmeti vermektir. Zaman içinde değişen ilgili yasal prosedürlerin yerine getirilmesinden sonra müşterilerimize satış öncesi ve sonrasında da güvenilir hizmeti verme amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Satış sonrası sonsuz teknik destek ve kesintisiz hizmet anlayışımız ile her zaman müşterilerimizin hizmetinde oluşumuz tercih edilme nedenlerimizin başında yer almaktadır.

 

Yer aldığımız sektörün çalışmalarındaki hassasiyetin önemini biliyoruz ve bir tedarikçi olan şirketimiz bünyesinde tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte sorumluluklarımızın farkındayız. Müşteri memnuniyetini bu bağlamda en önde tutarak kutsal bir görev olan insan sağlığını korumada ve yaşam kalitesini yükseltmede zincirin bir halkası olmaktan gururluyuz.

 

 Bir kuruluş olarak uzun ömürlü olmak için tartışmasız olarak tüm uygulamaların ahlaki değerler çerçevesinde olması gerektiğinin bilincindeyiz.

X